Vampire's Academy

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

...

Ако виждате само няколко теми , просто се Регистрирайте , за да използвате форума ни пълноценно.И моля не крадете!
Latest topics
Top posters
Ерик Найт

Крис Халиуел

Лейна Лий Дайен

Джесика Хафк

Анни Вал Горденс

Роберта Пардо

Haki_960921

Селена Найт

Юри Хирано

Лия Волтури

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Юни 03, 2010 8:34 pm

Share | 

When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост

ПисанеЗаглавие: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Вто Юни 22, 2010 7:06 pm

Tук може да споделяте коментарите си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Вто Юни 22, 2010 8:12 pm

Та, май аз първа ще пиша. Накратко: предговора е страхотен, продължавай само така. С нетърпение ще чакам продължение.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Вто Юни 22, 2010 8:14 pm

Миси Ана,радвам се че ти е харесало
Утре вероятно ще пусна първа глава,трябва само да я прегледам
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Вто Юни 22, 2010 8:19 pm

Ще я чакам с нетърпение.
Ерик Найт
Учители
Учители

Брой мнения : 1545

Информация за героя
Наказания :
100/100  (100/100)
Вид: Няма
Дарби: Четене на мисли;зоология;телекинеза

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Вто Юни 22, 2010 8:42 pm

Леле,убийствено готино е,чакам НЕКСТ!И да е по - интересна и вълнуваща...

Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Вто Юни 22, 2010 9:30 pm

Мс Ерик,от твойта клавиатура,това значи много за мен ;р ;д
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Вто Юни 22, 2010 10:12 pm

Хм... приятно готино. Обичам подобни истории за Бог и противящите се ангели, а ми харесва и как пишеш, така че чакам продължението с нетърпение.

П.П. Колко иронично, в една моя стара историйка има подобен диалог между дете и майка му в началото на разказа. : D
Крис Халиуел
Учители
Учители

Брой мнения : 1193

Информация за героя
Наказания :
100/100  (100/100)
Вид: Вампир
Дарби: Молекулярно взривяване и Телекинеза

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Вто Юни 22, 2010 10:49 pm

Присъединявам се!Много ми хареса предговора и чакам още...

Ī kʼnǿώ ŷǿu ώánŧ mŷ ßlǿođ,ßuŧ ĭ Ŋεvεr gĭvε iŧ...
Вижте профила на потребителя http://vampire-school.forummotion.com
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Сря Юни 23, 2010 5:25 am

Ми Дерин,аз го бях започнала преди бая време,ама сега се реших да го продължа,тъй като мислех че няма интерес..Мс и на вас Дерин и Крис,а за картинката никой не каза нищо и тя е мое творение ;д;р
Лейна Лий Дайен
Учители
Учители

Брой мнения : 505
Местожителство : Там някъде из гетата

Информация за героя
Наказания :
100/100  (100/100)
Вид: вампир
Дарби: Пирокинеза и Изтезаване

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Сря Юни 23, 2010 7:50 am

Сестра ми, хареса ми как си почнала и чакам продължение. Интересно ми е какво ще напишеш!

Вижте профила на потребителя http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Сря Юни 23, 2010 2:01 pm

Първа глава е пусната! : )) Но не съм сигурна,кога ще пусна втората,искам да бъде по-дългичка и още ще мисля какво да пиша... ;д
Лейна Лий Дайен
Учители
Учители

Информация за героя
Наказания :
100/100  (100/100)

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Чет Юни 24, 2010 7:39 am

Систър....страшно е! Много ми хареса. К'во ти пука за дължината, важно е смисъл да има. При теб нещо много кървища, ама айде, ще го приживея.

Искам още! Искам още!

Иор систър,
Лу

????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Чет Юни 24, 2010 8:03 am

laught Ся ма е фанала вълна убийства ;д нататък няма толкова,чак към края ще има ;д
мс Лу,ще се постарая 2 глава да е готова скоро.. hug
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Чет Юни 24, 2010 8:51 am

О, да! Евала! Тази глава ме израдва страшно много и като любител на драматизмите ( тоест не тип Роемо и Жулиета ) като убийства, изтезания, кървища и така нататък... това ще ми харесва много и за напред, още от сега си го казвам.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Чет Юни 24, 2010 9:07 am

Добре Дерин,тогава за напред ще включвам пак и такива моменти..мен също мн ме кефят неща тип "хорър" ;д
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Чет Юни 24, 2010 9:24 am

Ура... Хорър... Кръв... Убийства... Само това ми дай и съм не на седмото, а на 13 небе. Ти си върха. Давай само така.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Чет Юни 24, 2010 9:34 am

Добрем,миси happy2
Лейна Лий Дайен
Учители
Учители

Информация за героя
Наказания :
100/100  (100/100)

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Чет Юни 24, 2010 1:08 pm

Систър, много е яко! Страшно ме изкефи тая глава! Искам продължение иначе ще те убия! Агнес малко на мене мяза, ама айде!

Целувки,
Лу.

????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Чет Юни 24, 2010 1:14 pm

Агнес е по мой образ и подобие А Димитри..е за него тайна! ;д
Иначе мс систър,ще има и продължение,спокс! ;д
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Пет Юни 25, 2010 3:48 pm

Уааааааа! Сетих се какъв е Троян и какво общо имат децата- близнаците. ^^ Много яко!
Само не разбрах, той не отряза ли крилете си в предната глава? Сега отново е с тях. Има някаква уловка ми се струва : )
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Пет Юни 25, 2010 4:00 pm

Грешката е в мен,сори! ;д Всъщност друго трябваше да стане,поправих си го...мс мн Дерин че ми каза! ;д
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Пет Юни 25, 2010 4:01 pm

Нищо- нищо Wink
Крис Халиуел
Учители
Учители

Брой мнения : 1193

Информация за героя
Наказания :
100/100  (100/100)
Вид: Вампир
Дарби: Молекулярно взривяване и Телекинеза

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Пет Юни 25, 2010 4:03 pm

Идеята за книгата е страхотна!Ангели,демони .... Това ми е любимата комбинация,за която мислех преди много време и аз да пиша,но твоята кърти мрака ^.^

Ī kʼnǿώ ŷǿu ώánŧ mŷ ßlǿođ,ßuŧ ĭ Ŋεvεr gĭvε iŧ...
Вижте профила на потребителя http://vampire-school.forummotion.com
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Пет Юни 25, 2010 4:04 pm

Дерин-;д;д нали го проклеха,аз пък пак го сложих с тея крила...омг ;д;д изложих се
Мс Крис,де да имах твоя талант.. *замечтава се* ;д
Ерик Найт
Учители
Учители

Брой мнения : 1545

Информация за героя
Наказания :
100/100  (100/100)
Вид: Няма
Дарби: Четене на мисли;зоология;телекинеза

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   Пет Юни 25, 2010 5:20 pm

Много са готини,право Демоник!

Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~   

When angels and demons wasn't sleep ~?coments?~
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Personal Demons
» Кандис Акола във филма "The Truth About Angels"
» When you feel my heat look into my eyes.. It’s where my demons hide, it’s where my demons hide. Don’t get too close it’s dark inside. It’s where my demons hide, it’s where my demons hide♥