Vampire's Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire's Academy


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Списъка на изчезналите ... 2agqfkk

Списъка на изчезналите ... Logo1
...

Ако виждате само няколко теми , просто се Регистрирайте , за да използвате форума ни пълноценно.И моля не крадете!
Latest topics
» Да затворим ли форума за "реставрация"
Списъка на изчезналите ... EmptyПет Апр 01, 2011 11:28 am by Haki_960921

» Търся си...
Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Фев 12, 2011 9:58 pm by Haki_960921

» Герои Вампири
Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Фев 12, 2011 4:15 pm by Haki_960921

» Учебни предмети
Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Фев 12, 2011 2:53 pm by Haki_960921

» Опиши настроението си с емотикона
Списъка на изчезналите ... EmptyНед Окт 24, 2010 8:08 pm by Юри Хирано

» ¤Размяна на банери¤
Списъка на изчезналите ... EmptyНед Окт 24, 2010 1:52 pm by Ерик Найт

» Три неща ,които предишният не знае за теб vlo.3
Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Окт 23, 2010 11:13 pm by Анни Вал Горденс

» Игра с Думи
Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Окт 23, 2010 11:09 pm by Анни Вал Горденс

» Да броим до 1000
Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Окт 23, 2010 10:59 pm by Анни Вал Горденс

Top posters
Ерик Найт
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Крис Халиуел
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Лейна Лий Дайен
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Джесика Хафк
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Анни Вал Горденс
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Роберта Пардо
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Haki_960921
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Селена Найт
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Юри Хирано
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Лия Волтури
Списъка на изчезналите ... I_vote_lcapСписъка на изчезналите ... I_voting_barСписъка на изчезналите ... I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Юни 03, 2010 8:34 pm

 

 Списъка на изчезналите ...

Go down 
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Учители
Учители
Крис Халиуел


Брой мнения : 1193
Join date : 18.05.2010
Age : 28

Информация за героя
Наказания :
Списъка на изчезналите ... Left_bar_bleue100/100Списъка на изчезналите ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Вид: Вампир
Дарби: Молекулярно взривяване и Телекинеза

Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Май 22, 2010 4:16 pm

Когато Ви се налага да отсъствате ще бъде хубаво да съобщите в тази темичка.
Върнете се в началото Go down
https://vampire-school.forummotion.com
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyВто Юни 15, 2010 12:49 pm

Аз ще влизам, но много рядко и няма да мога да посещавам уроците.Ще съм редовна отново..ами чак септември месец.Съжалявам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyВто Юни 15, 2010 2:27 pm

Аз ще отсъствам от 16.06-20.06
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Юни 19, 2010 1:30 pm

Поради предстоящият ми изпит в сряда (23.06) няма да мога да посещавам редовно форумът. Тоест всички въпроси които имате ще бъдат отправяни към Боби, а уроците който трябва да пусна във вторник, ще бъдат пуснати в сряда към 20:00 часа.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyНед Юни 20, 2010 11:25 am

Искам да съобщя ,че ще отсъствам от 21.06 до 30.06.Имам изпити и трябва да се подготвя и няма да имам много време за форума.Надявам се това да не е проблем.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyПон Юни 21, 2010 2:22 pm

Съжелявам за отсъствията, нямах интернет.И може да отсъствам пак дълго, понеже нета ми е бъгав.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyСря Юни 23, 2010 2:35 pm

Съжелявам,но кланиатурата ми не е наред и няма да мога да пиша надявам се скоро да я оправя Smile
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyПет Юни 25, 2010 11:38 am

Изчезвам до към... 30и юни, имам устен изпит тогава и един тон теми за учене, моля се само за пет дни да смогна да ги науча всичките и както желае драгия ми професор: " Ако не ги пееш, не ми се мяркай пред очите" :Д
Пак ще влизам де, но по- рядко.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Учители
Учители
Крис Халиуел


Брой мнения : 1193
Join date : 18.05.2010
Age : 28

Информация за героя
Наказания :
Списъка на изчезналите ... Left_bar_bleue100/100Списъка на изчезналите ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Вид: Вампир
Дарби: Молекулярно взривяване и Телекинеза

Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Юни 26, 2010 12:12 pm

Искам да предупредя всички учители за Кристи Дженкинс и Кейтлин Уинчестър!

Кристи Дженкинс има проблем с компютъра и той е на ремонт,за това ще Ви помоля да я извините!

Кейтлин Уинчестър има важни изпити и също ще Ви помоля да я извините!
Върнете се в началото Go down
https://vampire-school.forummotion.com
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyНед Юни 27, 2010 9:57 am

поради... ъм семейни причини... съм без компютър, за сега до края на тая седмица... т.е. 3-4 някъде... При първа възможност ще вляза за да пусна урока по литература, но за рп и подобни няма да влизам много много. По молбата на Габи (Лия) ще се опитам днес да напр всичко възможно да огледам и да обявя резултатите.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyПет Юли 09, 2010 10:27 am

оххх пак съм аз...

Ще отсъствам от утре (1о.07) до към 24.о7. Ще бъда на място където дори и обхват няма Списъка на изчезналите ... 10487 т.е. ии нет няма да има Списъка на изчезналите ... 519498 .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyСъб Юли 17, 2010 6:51 pm

Аз ще отсъствам от 18.07 до 23-24.07. Змаинавам на почивка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyПон Юли 19, 2010 1:34 pm

Аз от утре до към 30 съм на море и може би няма да мога да пиша.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyСря Юли 28, 2010 12:16 pm

Аз искам да съобщя, че от 29.07 до 31.07 няма да мога почти да влизам в форума.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyСря Юли 28, 2010 7:14 pm

мен няма да ме има от 30.07 до 12.08
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyВто Авг 03, 2010 10:33 pm

Мен няма да ме има от 04.08.2010 до 10.08.2010. На 5 август може и да успея да вляза, но не съм сигурна. Но от 6 до 10 със сигурност няма да съм тук!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... EmptyСря Авг 25, 2010 11:38 am

Искам да се извиня, че отсъствах толкова дълго без предупреждение и да обещая да бъда по-редовна от сега нататък.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Списъка на изчезналите ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Списъка на изчезналите ...   Списъка на изчезналите ... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Списъка на изчезналите ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire's Academy :: Архив :: Архив "Всяко начало"-
Идете на: