Vampire's Academy

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

...

Ако виждате само няколко теми , просто се Регистрирайте , за да използвате форума ни пълноценно.И моля не крадете!
Latest topics
Top posters
Ерик Найт

Крис Халиуел

Лейна Лий Дайен

Джесика Хафк

Анни Вал Горденс

Роберта Пардо

Haki_960921

Селена Найт

Юри Хирано

Лия Волтури

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Юни 03, 2010 8:34 pm

Share | 

Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Съб Юни 26, 2010 11:09 pm

Тук ще се говори всичко, относно произведението.
Върнете се в началото Go down
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 11:53 am

Корицата Ана,изглежда невероятна,очаквам 1 глава с нетърпение! Happy
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 2:09 pm

Супер, че някой изяви желание. Много благодаря. Специално за теб шпсвещавам първата глава. Надявам се, че ще оправдая очакванията ти.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 2:11 pm

Уау корицата изглежда страхотно!!Няма търпение за първа глава
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 4:41 pm

Ана Даркъс написа:
Супер, че някой изяви желание. Много благодаря. Специално за теб шпсвещавам първата глава. Надявам се, че ще оправдая очакванията ти.
Мерси Ана!Сигурна съм че ще е чудесно,предвид страхотната ти поезия,която не може да се забрави лесно!
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 4:49 pm

Благодаря на всички.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 5:28 pm

Та, първа глава е в наличие. Съжалявам за лошото качество, но докато го оправя... Та, на който му се чете... да заповяда.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 5:48 pm

Ан първа глава беше супер ама тоя шрифт направо ми избоде очите.Моляте уголемявай го когато го постваш (;
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 6:02 pm

Ок. РАдвам се, че ти харесва и се извинявам за шрифта.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 6:44 pm

Ана браво,супер е! (само и аз ще те помоля шрифта да е малко по-голям ;д) А може ли да ме включиш в историята? *гледа те обнабеждено* ;д;д
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 7:10 pm

Ох този шрифт ... Иначе благодаря за коментара и радвам се, че ви харесва. Впрочем, тии си един от персонажите тъй и тъй, така че няма за какво да ме молиш Very Happy:D:D
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 7:28 pm

А кой по-точно съм? ;д : ))
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 7:35 pm

Във втора глава, която я пиша в моента, ще видиш. Няма начин да не се разпознаеш Very Happy Very Happy Very Happy

Следващата глава ще излезе или тая вечер, или утре.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 8:56 pm

Ммм, хареса ми, браво. Продължава йтака, ще чета с голям интерес. : )
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пон Юни 28, 2010 9:16 pm

За мене мнението ти, както и на останалите значи много. Наистина благодаря.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Вто Юни 29, 2010 8:21 am

Ам Ана мога ли и аз да участвам??
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Вто Юни 29, 2010 8:28 am

Абе, хора. Стига с тези поръчки, бе.
...ОК. Може ти да заемеш някой от героите. Измъчих те ме тука. Very Happy Very Happy Very Happy
(Пу, това ще стане още малко книга по поръчка. Шегувам се)
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Вто Юни 29, 2010 11:47 am

Така, до минути очаквайте втора глава. Естествено, ако на някой му се чете.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Вто Юни 29, 2010 12:03 pm

Чакаме я!И я четем...
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Вто Юни 29, 2010 1:18 pm

Новата глава е на лице...
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Вто Юни 29, 2010 2:47 pm

Йей много е яка!!Давай пиши трета глава....
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Вто Юни 29, 2010 6:06 pm

Добре, щом ви харесва, ще пиша още. Радвам се, че ти хареса Мел
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Чет Юли 01, 2010 9:54 am

Кога ще излезна Трета Глава???
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Чет Юли 01, 2010 10:17 am

Ааа, не знам. Още не съм я почнала, но щом прояваваш интерес почвам я сега и до един-два часа ще излезе.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   Пет Юли 02, 2010 1:21 pm

Ммм много ми хареса тая глава ама искам ощееееее
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P   

Събирачът на сърца - мнения, въпроси, съобщения и др :P
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next