Vampire's Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire's Academy


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Ай... и кака ви да се изкаже... 2agqfkk

Ай... и кака ви да се изкаже... Logo1
...

Ако виждате само няколко теми , просто се Регистрирайте , за да използвате форума ни пълноценно.И моля не крадете!
Latest topics
» Да затворим ли форума за "реставрация"
Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyПет Апр 01, 2011 11:28 am by Haki_960921

» Търся си...
Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyСъб Фев 12, 2011 9:58 pm by Haki_960921

» Герои Вампири
Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyСъб Фев 12, 2011 4:15 pm by Haki_960921

» Учебни предмети
Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyСъб Фев 12, 2011 2:53 pm by Haki_960921

» Опиши настроението си с емотикона
Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Окт 24, 2010 8:08 pm by Юри Хирано

» ¤Размяна на банери¤
Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Окт 24, 2010 1:52 pm by Ерик Найт

» Три неща ,които предишният не знае за теб vlo.3
Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyСъб Окт 23, 2010 11:13 pm by Анни Вал Горденс

» Игра с Думи
Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyСъб Окт 23, 2010 11:09 pm by Анни Вал Горденс

» Да броим до 1000
Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyСъб Окт 23, 2010 10:59 pm by Анни Вал Горденс

Top posters
Ерик Найт
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Крис Халиуел
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Лейна Лий Дайен
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Джесика Хафк
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Анни Вал Горденс
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Роберта Пардо
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Haki_960921
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Селена Найт
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Юри Хирано
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Лия Волтури
Ай... и кака ви да се изкаже... I_vote_lcapАй... и кака ви да се изкаже... I_voting_barАй... и кака ви да се изкаже... I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Чет Юни 03, 2010 8:34 pm

 

 Ай... и кака ви да се изкаже...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 3:02 pm

Та... като споменах "кака ви", точно такава съм си май. На кратко, повечето ме наричат Кат, тук- там и Меи, цялото е малко дългичко, на 20 съм, родом от Перник, временно живуща в Благоевград и учеща там българска филология, а пребиваваща по няколко пъти в седмицата и из София за разни другарски сбирки и аниме/ манга партита. Рогато съ, тоест Телец и... ми това е, общо взето. Питайте каквото желаете. : )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 3:09 pm

Ах ... ах, спомени ^^

Никът Shadow_Mist говори ли ти нещо xD ?
Къде се изгуби толкова време, не сме се засичали из форумите може би от половин година ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 3:12 pm

Малеее, злато ти ли си бе! Не мога да повярвам! Еми загубих се, с това учене какво да се прави... ама сега си наваксвам. ^^
Ей, значи... с теб сме все на едно и също място, надушваме се от далече.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 3:14 pm

Има нещо вярно xD
Ама, сериозно, днес тъкмо си мислех "Ех, Меи изчезна на някъде ... ", пък то гледай ти какво съвпадение ^^

Та, за да не е спам - как върви учението? Как е студентският живот?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 3:15 pm

Хехе, ученето си е добре, бавно и славно, а студентския живот е на ниво... то няма как иначе, в обкръжение от народ на твоя акъл. Very Happy
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 3:20 pm

Да ... един от големите плюсове на това да си студент - не всички около теб са някакви простаци като в училище, например xD
Иначе, ти, все още ли гравитираш из няколко форума?
Ъх, и айде малко от дежурните въпроси :
1. Любимите ти анимета?
2. Слушаш ли японска/корейска/китайска музика?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 3:27 pm

Присъствието ми варира само в още един друг форум, от време на време чета какво има в моя, но това е.
А любимо аниме Trinity Blood- не приемам друго по- добро от него.
И от скоро слушам много японска музика, главно Готика, от както ми мрънкаха да ходим на концерта, но го изтървах.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Учители
Учители
Ерик Найт


Брой мнения : 1545
Join date : 31.05.2010

Информация за героя
Наказания :
Ай... и кака ви да се изкаже... Left_bar_bleue100/100Ай... и кака ви да се изкаже... Empty_bar_bleue  (100/100)
Вид: Няма
Дарби: Четене на мисли;зоология;телекинеза

Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 6:09 pm

Чела ли си Белязана?
От къде разбра за форума?
От къде ти дойде мисълта за този ник?
Любим герой от книгата ( Белязана)?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 7:15 pm

Чела ли си Белязана?
- Срам и резил- не съм.
От къде разбра за форума?
- От БгТоп
От къде ти дойде мисълта за този ник?
- По принцип идеи за имена ми идват като факсове от космоса, така се появи и това, обикновено струпване на букви и нищо друго.
Любим герой от книгата ( Белязана)?
- Другия месец като я захвана, ще мога да отговоря. : )
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Учители
Учители
Ерик Найт


Брой мнения : 1545
Join date : 31.05.2010

Информация за героя
Наказания :
Ай... и кака ви да се изкаже... Left_bar_bleue100/100Ай... и кака ви да се изкаже... Empty_bar_bleue  (100/100)
Вид: Няма
Дарби: Четене на мисли;зоология;телекинеза

Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 7:24 pm

Може ли снимка?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 7:37 pm

Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Учители
Учители
Ерик Найт


Брой мнения : 1545
Join date : 31.05.2010

Информация за героя
Наказания :
Ай... и кака ви да се изкаже... Left_bar_bleue100/100Ай... и кака ви да се изкаже... Empty_bar_bleue  (100/100)
Вид: Няма
Дарби: Четене на мисли;зоология;телекинеза

Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 7:55 pm

Мерси
Любим Филм?
Любима книга?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyНед Юни 06, 2010 8:40 pm

Любим Филм?
- А сега де- Гарванът, Блейд, Карибски пирати... и така нататък, бая са си.
Любима книга?
- Обирът на голямата пирамида, Шифърът на Леонардо, Шерлок Холмс... бе, итука са много.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Учители
Учители
Ерик Найт


Брой мнения : 1545
Join date : 31.05.2010

Информация за героя
Наказания :
Ай... и кака ви да се изкаже... Left_bar_bleue100/100Ай... и кака ви да се изкаже... Empty_bar_bleue  (100/100)
Вид: Няма
Дарби: Четене на мисли;зоология;телекинеза

Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyПон Юни 07, 2010 1:46 pm

Какво харесваш в себе си?
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Учители
Учители
Крис Халиуел


Брой мнения : 1193
Join date : 18.05.2010
Age : 28

Информация за героя
Наказания :
Ай... и кака ви да се изкаже... Left_bar_bleue100/100Ай... и кака ви да се изкаже... Empty_bar_bleue  (100/100)
Вид: Вампир
Дарби: Молекулярно взривяване и Телекинеза

Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyПон Юни 07, 2010 1:55 pm

1.Прякор?
2.Искаш ли да бъдеш вампир?
3.Какво мразиш в себе си?
Върнете се в началото Go down
https://vampire-school.forummotion.com
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyПон Юни 07, 2010 2:34 pm

Ерик Найт написа:
Какво харесваш в себе си?

Хм... много труден въпрос. Не мога да определя точно, но това което най- много се радвам, че притежавам е въображението ми. :р



Крис Парсънс написа:
1.Прякор?
2.Искаш ли да бъдеш вампир?
3.Какво мразиш в себе си?

Както споменах в първия пост, Меи или Кат, едно време поради грешка в произношението на част от името ми се получи и... Коте Very Happy
А отностно това дали искам да съм вампир- да, може да се каже, но един точно определен вид, не като всеизвестните ни.
А в себе си мразя безразличието и безотговорноста.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Учители
Учители
Крис Халиуел


Брой мнения : 1193
Join date : 18.05.2010
Age : 28

Информация за героя
Наказания :
Ай... и кака ви да се изкаже... Left_bar_bleue100/100Ай... и кака ви да се изкаже... Empty_bar_bleue  (100/100)
Вид: Вампир
Дарби: Молекулярно взривяване и Телекинеза

Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyПон Юни 07, 2010 2:39 pm

1.Чувстваш ли се като неловко,като си сред по - малки от теб?В случая тук във форума.
2.Какво е мнението ти за форумчето?
3.С кой от потребители пишеш или общуваш най - много?
Върнете се в началото Go down
https://vampire-school.forummotion.com
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyПон Юни 07, 2010 2:44 pm

Крис Парсънс написа:
1.Чувстваш ли се като неловко,като си сред по - малки от теб?В случая тук във форума.
2.Какво е мнението ти за форумчето?
3.С кой от потребители пишеш или общуваш най - много?


Ми не, всъщност ми е по- добре сред по- малки съфорумници, от колкото такива като мен или по- големи, във форуми с връстници винаги има проблеми, което е много кофти.
А иначе това форумче ме радва много, готино направено, има още да се развива само, но с течение на времето и това ще се постигне ; )
С някой конкретен потребител не, не мога да кажа, че познавам съфорумниците.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Учители
Учители
Ерик Найт


Брой мнения : 1545
Join date : 31.05.2010

Информация за героя
Наказания :
Ай... и кака ви да се изкаже... Left_bar_bleue100/100Ай... и кака ви да се изкаже... Empty_bar_bleue  (100/100)
Вид: Няма
Дарби: Четене на мисли;зоология;телекинеза

Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyПон Юни 07, 2010 3:07 pm

Как мразиш да ти викат?
Кой е най - големият ти враг?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... EmptyПон Юни 07, 2010 3:10 pm

Хаха, любимо въпросче- ужансо много мразя да ме наричак Катя или Катерина ( като истинското ми име е Екатерина ).
А врагове нямам... май, но пък съм ужасно добра в това да си печеля такива, странно човече съм : D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ай... и кака ви да се изкаже... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ай... и кака ви да се изкаже...   Ай... и кака ви да се изкаже... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ай... и кака ви да се изкаже...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire's Academy :: Забавления :: Свободна зона :: Потребителска зона-
Идете на: